Financovanie.jpg

 

Pre efektívne prefinancovanie Vašich nových priestorov ponúkame nasledovné nadštandardné možnosti financovania:

 

Finančný / operatívny leasing interiéru - v prípade prenájmu nábytku naši klienti môžu využiť ponuku leasingu. U finančného leasingu je zaobstarávaný interiér po celú dobu leasingu (napr. 3 - 5 rokov) vo vlastníctve leasingovej spoločnosti. Až po skončení leasingu prechádza predmet do vlastníctva klienta. V prípade operatívneho leasingu je predmet v nájme i po skončení zmluvy vo vlastníctve leasingovej spoločnosti.

 

Faktoring - v prípade požiadavky dlhšej doby splatnosti je možné využiť službu faktoring. Ide o jednoduchý spôsob financovania krátkodobých pohľadávok z obchodného styku pred lehotou ich splatnosti, prostredníctvom ktorého sa urýchľujú toky hotovostných finančných prostriedkov klienta. Okrem rýchleho prístupu k finančným prostriedkom je pridanou hodnotou faktoringu prevzatie správy pohľadávok, zabezpečenie ich inkasa, monitoringu a upomienkovania odberateľov.

 

Barter - je to forma obchodovania kedy nami ponúkaný interiér je vymenený za tovar resp. služby klienta bez použitia peňazí.

KONTAKTUJTE NÁS

Ak máte akékoľvek otázky, alebo požiadavky, napíšte nám prostredníctvom tohto formulára a my Vám ich radi zodpovieme. Ak potrebujete odpoveď ihneď jednoducho nám zavolajte.


Popis:

Proti-spamový text treba prepísať

+421 2 635 30 348

Bratislava
+421 41 723 54 16

Žilina
+421 903 804 800

Košice